27 Mayıs 2024 Pazartesi 10:37:00
Facebook  Twitter  instagram  youtube    Türkçe   English  
 DUYURULAR

Yönetim Kurulu Başkanımızın Mesajı

Ticaret ve Sanayi Odaları bulundukları bölgenin ekonomik ve sosyal kalkınmalarında aktif rol üstlenmektedirler. 1986 yılında kurulan ve 31 yıllık hizmet geçmişine sahip olan Babaeski Ticaret ve Sanayi Odası, Babaeski ilçesinin, üyelerinin ve bulunduğu bölgenin gelişimine katkı sağlamayı amaç edinmiştir.

    Değerli üyelerimizin güven ve teveccühleriyle 2013-2017 Organ Seçimlerinde Odamızın yönetimi Yönetim Kurulumuzdaki arkadaşlarımızla birlikte bizlere verildi. Üyelerimizin bu güveni ve desteğiyle görevde bulunduğumuz süre boyunca öncelikli amacımız, Odamızı, üyelerimizin gözünde aidat ödeyerek belge ve hizmet satın aldıkları bir kurum olmak yerine, performansı üyelerinin kendilerini ve mesleki faaliyetlerini geliştirmeleri için ürettiği bilgi ve hizmet ile ölçülen nitelikli, modern ve öncü kuruluşlardan birisi haline getirmek olacaktır. Bu amaç doğrultusunda, Yönetim Kurulumuz, Meclisimiz, Meslek Komitelerimiz ve profesyonel kadromuz ile birlik ve bütünlük içinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz.

    Yönetim Kurulumuzun üye tabanıyla olan iletişim ve etkileşiminde, özellikle meslek komitelerimiz önemli bir rol ve görev üstlenecek. Komitelerimiz, üyelerimiz ile Yönetim mekanizması arasında bir köprü işlevi görecek. Aktif ve verimli çalışmaları sayesinde, sektörlerimizin ve üyelerimizin mevcut durumunu, sorunlarını ve taleplerini düzenli olarak alacak; çözümü için gerekli mercilere intikal ettirip kurumsal düzeyde takibini sağlayacağız.

    Değerli Üyelerimiz, sizlere daha hızlı, daha kaliteli hizmet verebilmek ve üye memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak odamızın hizmet anlayışıdır. Şimdiye kadar olduğu gibi, bundan sonra da yapacağımız çalışmalarla Babaeski ticaretini ve ekonomisini ileri götürmek en büyük hedefimizdir.

    Yaşanan değişim ve dönüşümler, Oda Yönetimi olarak bizlerin ve çalışan personelin önümüzdeki 5 yıllık hizmet süresince neler yapacağı, ne tür projeler uygulayacağı, 2023 vizyonu çerçevesinde ilçemizin ekonomik ve sosyal gelişimine katkı sağlamak amacıyla ne tür girişimlerde bulunacağını ayrıntılarıyla gösteren bir planın hazırlanması gerekliliğini ortaya koymuştur. Bu gereklilikle; Odamız bünyesinde yenilikler üretmek, sürdürülebilir hizmet kalitesi oluşturmak, belirlenen stratejileri bir plana dönüştürmek ve kurumsal yapı kazanmak amacıyla tüm paydaşlarımızın katkıları ile 2017-2021 yıllarını kapsayan 5 yıllık stratejik plan hazırlamıştır.

    Stratejik planlama ile yapılacak tüm hizmet ve faaliyetlerimizin Babaeski’ye ve Babaeski Ticaret ve Sanayi Odası’na yeni bir vizyon kazandıracağına inanıyor ve üye memnuniyetine dayalı çalışma sistemimizin bir göstergesi olan TOBB Akreditasyon sürecinde ve kalite sistemimizde yol haritası olarak kullanacağımız Stratejik Planımızın hazırlanması sürecinde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.

  

Saygılarımla.

Babaeski Ticaret ve Sanayi Odası

Yönetim Kurulu Başkanı

Sebahattin ÖNER

Başkan'a Mesaj Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz. En kısa zamanda sizinle iletişime geçilecektir. *

IP Adresiniz : 34.239.158.223 kayıt edilecektir.