25 Temmuz 2021 Pazar 22:28:57
Facebook  Twitter  instagram  youtube    Türkçe   English  

İhale Duyuruları

TAŞINIR SATIŞ İHALESİ

TAŞINIR SATIŞ İHALESİ

Altın Madeni İhalesi

Altın Madeni İhalesi

İhale Tarihi: 26.02.2018
Ülke: KIRGIZiSTAN
Açıklama
T.C. Dışişleri Bakanlığı Ekonomik İkili İşler Genel Müdürlüğü’nden alınan 06.02.2018 tarihli bir yazı ve ekinde; Kırgızistan Sanayi, Enerji ve Madencilik Devlet Komitesince; ülkenin "Bash Nura" ve "Chetke-archalu" bölgelerindeki altın madeni sahalarında açık artırma ihale yöntemi ile altın aranmasına ilişkin düzenlenen ihale duyurusu yer almaktadır.

Elektrik İletim Hattı Döşenmesi İhalesi

Elektrik İletim Hattı Döşenmesi İhalesi

İhale Tarihi: 23.02.2018
Ülke: TANZANYA
Açıklama
T.C. Darüsselam Büyükelçiliği Ticaret Müşavirliğinden 11.01.2018 tarihinde alınan bir yazıda; Tanzanya’nın Ruanda sınırındaki Rusumo Bölgesinden, Nyakanazi Bölgesine 110 kilometrelik elektrik iletim hattı döşenmesi için Afrika Kalkınma Bankası desteğiyle ihaleye çıkıldığı bildirilmektedir. Müşavirlik yazısında, talep edilmesi halinde ihale dokümanlarının alınması ve sunulmasında ve idareye sunulmasında gerekli desteğin verileceği belirtilmiştir.

Delhi Su Şebekesinin İyileştirilmesi

Delhi Su Şebekesinin İyileştirilmesi

İhale Tarihi: 26.02.2018
Ülke: HiNDiSTAN
Açıklama
T.C. Dışişleri Bakanlığı Ekonomik İkili İşler Genel Müdürlüğü’nden alınan bir yazı ve eklerinde, Delhi Eyalet Hükümeti bünyesinde kente içme suyu temininden sorumlu “Delhi Jal Board” isimli kuruluş tarafından Hindistan’ın Asya Kalkınma Bankası’ndan temin ettiği krediyle yürütülmesi öngörülen "Delhi Su Şebekesi iyileştirme Yatırım Programı" kapsamında açılan ihale duyurusu yer almakta ve nitelikli inşaat firmaları teklif vermeye davet edilmektedir.

Diğer İhaleler >>>